Zamów demo już teraz!

W Advisor247 Legal wsłuchujemy się w potrzeby współczesnych prawników. Naszą misją jest upraszczanie, przyspieszanie i wsparcie w organizacji codziennej pracy. Prezentujemy więc najnowszą, niezwykle praktyczną funkcjonalność – integrację  z Portalem Informacyjnym Sądów Powszechnych. 

Dostęp do informacji z Portalu Informacyjnego Sądów Powszechnych z poziomu sprawy w Advisor247 Legal

Najnowsza integracja pozwala na bezpośredni dostęp do informacji, które są zamieszczane w Portalu Informacyjnym.  Teraz wprost z systemu Advisor247 Legal można m.in.:

  • zapoznać się z aktualnymi danymi dotyczącymi sprawy,
  • pobrać i powiązać dokumenty z Portalu Informacyjnego ze sprawą zarejestrowaną w systemie,
  • dodać terminy do swojego kalendarza.

Jakie informacje można uzyskać dzięki integracji Portalu Informacyjnego Sądów Powszechnych z Advisor247 Legal?

Dzięki integracji użytkownik systemu otrzymuje dostęp do wszystkich informacji z Portalu Informacyjnego z sekcji: 

  • Szczegóły sprawy – ogólne informacje dotyczące sprawy.
  • Podmioty – podmioty występujące w sprawie.
  • Posiedzenia – posiedzenia w sprawie, z opcją szybkiego dodania terminu rozprawy do swojego kalendarza. Spotkanie utworzy się dla osoby synchronizującej spotkanie oraz będzie widoczne w kalendarzu wspólnym kancelarii, dostępnym dla wszystkich użytkowników.
  • Czynności – lista czynności w sprawie
  • Dokumenty – lista udostępnionych przez sąd dokumentów z możliwością pobrania w każdym z dostępnych na Portalu Informacyjnym formatów. Po pobraniu dokumentu do systemu Advisor, ikona pobierania zniknie i pojawi się ponownie, jeśli na Portalu zostaną dokonane jakiekolwiek zmiany dotyczące dokumentu.
  • Powiązania – lista spraw powiązanych z wyświetlaną sprawą.

Ponieważ z jedną sprawą w Advisor247 Legal może być powiązanych wiele sygnatur, istnieje także możliwość wyświetlania danych dotyczących tych sygnatur zbiorczo, na wspólnej liście.

Jak działa integracja Portalu Informacyjnego Sądów Powszechnych z Advisor247 Legal?

Zadbaliśmy o to, aby nasza nowa funkcjonalność była nie tylko praktyczna, ale również intuicyjna i prosta w obsłudze. 

Aby powiązać konto w Portalu Informacyjnym z kontem w Advisor247 Legal, na interface Advisor247 Legal należy przejść do karty Profilu użytkownika i wypełnić jedynie dane logowania w dedykowanej sekcji – Ustawienia portalu sądowego. Dane podaje się tylko raz. Nie ma konieczności powtarzania tej czynności dla różnych apelacji.

Po zatwierdzeniu przechodzimy do wybranej sprawy, która jest udostępniona w Portalu Informacyjnym. Synchronizacja danych zadziała dla sprawy pod warunkiem poprawnego podania sygnatury sprawy i sądu.

Aby zapoznać się z danymi udostępnionymi w portalu informacyjnym, należy przejść do zakładki Portal sądowy. Informacje znajdują się w dedykowanej sekcji na sprawie – jej układ informacji odzwierciedla widok w Portalu Informacyjnym Sądów Powszechnych. Dzięki temu nawigowanie całości jest znacznie łatwiejsze. 

Integracja Portalu Informacyjnego Sądów Powszechnych w systemie do obsługi kancelarii i działów prawnych Advisor247 Legal – dlaczego warto?

Integracja Portalu Informacyjnego Sądów Powszechnych to niezwykle praktyczna funkcjonalność. Portal Informacyjny to jedno z tych narzędzi, z których prawnicy korzystają najczęściej, nierzadko nawet kilka razy dziennie. Dzięki naszej integracji prawnik oszczędza to, co najcenniejsze – czas. 

Niewiele konkurencyjnych rozwiązań może pochwalić się podobnymi udogodnieniami. Warto wybrać Advisor247 Legal i oszczędzać czas na co dzień. 

Umów się z nami na rozmowę i przetestuj wersję demonstracyjną systemu bez żadnych zobowiązań przez 30 dni!

Najnowsze artykuły

Najnowsze

Pobierz schemat obiegu korespondencji przychodzącej od Mileny Błaszyk!

Najnowsze

Poznaj praktyczne korzyści z rejestracji czasu pracy!

Najnowsze

Zadowolenie z pracy Polaków – czy prawnicy także są zadowoleni z pracy?

Najnowsze

Wrześniowy powrót do biur – co na to prawnicy?

Najnowsze

Co łączy rejestrację czasu pracy z… zaufaniem?

Najnowsze

“Jak to robią prawnicy w Norwegii” – darmowy ebook o rejestracji czasu pracy!

Najnowsze

Zarządzanie sprawami kancelarii i rejestracja czasu pracy z telefonu – to szybkie i łatwe!

Najnowsze

Prawniku, nie obawiaj się wdrożenia!

advisor247 advokat nyhetsbrev

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami i otrzymuj dobre porady dotyczące wydajnego i zoptymalizowanego wykorzystania produktów Advisor.

advisor247 advokat nyhetsbrev