Zamów demo już teraz!

8 marca 2019 roku w Warszawie odbyła się konferencja Legal Market Day, my również byliśmy częścią tego wydarzenia.

Bardzo dziękujemy wszystkim jej uczestnikom. Bardzo się cieszymy, że mieliśmy okazję kolejny już raz być jej partnerem. Dziękujemy za wszystkie ciekawe rozmowy które miały miejsce przy naszym stoisku oraz w kuluarach. Pomagają nam one coraz lepiej rozumieć potrzeby naszych Klientów i dostosowywać nasz system dla kancelarii lub działu prawnego, aby tym wymaganiom sprostać.

Słowa uznania należą się niewątpliwie organizatorom konferencji, za jej profesjonalne przygotowanie, dobór prelegentów i tematów prezentacji oraz sprawną organizację całego wydarzenia.

Legal Market Day to prawie siedem godzin wykładów, dodatkowe sesje networkingowe które służą do wymiany poglądów i nawiązywania nowych kontaktów, 16 prelegentów, nie tylko z Polski ale i z zagranicy. Prawnicy, którzy chcą tworzyć i rozwijać nowoczesne kancelarie, mają dzięki temu okazję do poszerzenia swojej wiedzy, ale i wielu inspirujących spotkań.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne dla prawników jest sprawne rejestrowane czasów pracy i ich rozliczanie, dlatego wraz z każdą nową aktualizacją systemu Advisor247 Legal wprowadzamy zmiany, które mają na celu podniesienie efektywności pracy nowoczesnej kancelarii prawnej lub działu prawnego. Już niedługo zaimplementujemy też pełną obsługę umów ryczałtowych oraz Portal Klienta, który pozwoli na wymianę informacji z Państwa klientami poprzez dedykowany, odpowiednio zabezpieczony serwis www.

Tymczasem zapraszamy do zapoznania się filmową i fotograficzną relacją z Legal Market Day 2019.


Autor: Marek Pankowski, Advisor Systems Sp. z o.o.

Najnowsze artykuły

Najnowsze

Poznaj praktyczne korzyści z rejestracji czasu pracy!

Najnowsze

Zadowolenie z pracy Polaków – czy prawnicy także są zadowoleni z pracy?

Najnowsze

Wrześniowy powrót do biur – co na to prawnicy?

Najnowsze

Co łączy rejestrację czasu pracy z… zaufaniem?

Najnowsze

“Jak to robią prawnicy w Norwegii” – darmowy ebook o rejestracji czasu pracy!

Najnowsze

Zarządzanie sprawami kancelarii i rejestracja czasu pracy z telefonu – to szybkie i łatwe!

Najnowsze

Prawniku, nie obawiaj się wdrożenia!

Najnowsze

Advisor247 Legal gratuluje zwycięzcom Rankingu Rzeczpospolitej!

advisor247 advokat nyhetsbrev

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami i otrzymuj dobre porady dotyczące wydajnego i zoptymalizowanego wykorzystania produktów Advisor.

advisor247 advokat nyhetsbrev