Zamów demo już teraz!

Z dniem 1 września 2019 roku, Dyrektorem Generalnym (chief executive officer) spółek z grupy Advisor został Rune Haraldsen. Ma on wykształcenie licencjackie z ekonomii i analiz finansowych zdobyte na uczelni BI Norwegian Business School w Vestfold w Norwegii.

Rune Haraldsen na początku swojej kariery piastował różne pozycje zarządcze w działach księgowych i finansowych. Następnie założył i zarządzał firmą oferującą produkty i rozwiązania mobilne na rynek B2B w Norwegii. Na kolejnym etapie swojej kariery był odpowiedzialny za rozwój działu usług mobilnych w firmie Atea, która jest wiodącym dostawcą usług IT, działającym na terenie Norwegii, Szwecji, Danii i krajów bałtyckich. Przed dołączeniem do naszego zespołu pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego w firmie Timetech, następnie Xllnc, oferującej narzędzia do zarządzania infrastrukturą IT, działającej na rynku ogólnoświatowym.

Dlaczego Rune Haraldsen zdecydował się na rozpoczęcie współpracy z nami? „Lubię tworzyć i rozwijać firmy, uczestniczyć w rozwoju pracowników i poszerzać listę Klientów, aby w wyniku tego firma stała się atrakcyjnym dostawcą na docelowym rynku. Branża oprogramowania dla biznesu jest dla mnie dość nowa i wiele jeszcze rzeczy do nauki przede mną.” – mówi.

Chcę utrzymać to co działa dobrze, rozwijać obszary które sprawiają że grupa Advisor jest konkurencyjnym dostawcą obecnie i będzie też w przyszłości. Chcę stworzyć solidną podstawę do skalowania działalności firmy na nowe rynki i branże. Chcę wdrożyć jasną strategię i sposób postępowania, aby grupa Advisor stała się znaczącym graczem na rynku oprogramowania dla prawników i aby nasze systemy były doceniane przez Klientów.” – dodaje Rune Haraldsen.


Autorzy:
Marion Eriksen Wold, Advisor AS
Marek Pankowski, Advisor Systems Sp. z o.o.

Najnowsze artykuły

Najnowsze

Poznaj praktyczne korzyści z rejestracji czasu pracy!

Najnowsze

Zadowolenie z pracy Polaków – czy prawnicy także są zadowoleni z pracy?

Najnowsze

Wrześniowy powrót do biur – co na to prawnicy?

Najnowsze

Co łączy rejestrację czasu pracy z… zaufaniem?

Najnowsze

“Jak to robią prawnicy w Norwegii” – darmowy ebook o rejestracji czasu pracy!

Najnowsze

Zarządzanie sprawami kancelarii i rejestracja czasu pracy z telefonu – to szybkie i łatwe!

Najnowsze

Prawniku, nie obawiaj się wdrożenia!

Najnowsze

Advisor247 Legal gratuluje zwycięzcom Rankingu Rzeczpospolitej!

advisor247 advokat nyhetsbrev

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami i otrzymuj dobre porady dotyczące wydajnego i zoptymalizowanego wykorzystania produktów Advisor.

advisor247 advokat nyhetsbrev