Zaloguj się do panelu klienta

System dla Ciebie i Twojego zespołu

Advisor247 odpowiada na potrzeby każdej kancelarii. Bez względu na to, jak liczny jest Twój zespół, jaka jest Twoja główna specjalizacja, czy obsługujesz osoby fizyczne, czy firmy – Advisor247 to kompleksowe rozwiązanie, które dopasujemy do Ciebie. Nie odwrotnie.

Duża kancelaria

>80 pracowników

Ty już wiesz, jak chcesz działać. Osiągnąłeś sukces. Advisor247 usprawni zarządzanie całą kancelarią i wesprze Twój unikalny know-how. Zapewni narzędzia do jeszcze efektywniejszej pracy.

Duże kancelarie

Średnia kancelaria

11-80 pracowników

Chcesz się doskonalić i rozwijać. Advisor247 pozwoli Ci koordynować pracę zespołów, współdzielić informacje, a także podejmować racjonalne decyzje w oparciu o czytelne dane analityczne.

Średnie kancelarie

Mała kancelaria

1-10 pracowników

Twoja kancelaria jest niewielka, ale Twoje potrzeby są takie same, jak każdego prawnika. Advisor247 to gotowe rozwiązanie, z którego możesz skorzystać od zaraz.

Małe kancelarie

Działy prawne

Działy prawne mają inne wymagania niż kancelarie prawne. Advisor247 pozwala na wygodną współpracę zarówno wewnątrz organizacji, jaki i z zewnętrznymi podmiotami. Wtapia się w ekosystem firmy, a korzyści odczuwa całe przedsiębiorstwo.

Działy prawne

    Porozmawiajmy

    Powiedz nam, czego oczekujesz od systemu do zarządzania kancelarią. Chętnie wyjaśnimy,
    co możemy dla Ciebie zrobić.



    Kliknij, jeśli chcesz wybrać godzinę kontaktu

    Wprowadzenie danych jest jednoznaczne z akceptacją warunków polityki prywatności.